" Wakacje w prywatnych apartamentach w Zadar, Chorwacja, jest to wszystko, co chcesz "
 •   Dom  
 •   Forum  
 •   Przewodnik  
 •   Transfer  
 •   kontakt  
 • »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  Chorwacja ma piękne wybrzeże z tysiącami wysp, raf i zatok. Liczne romantyczne ruiny, urocze wzgórza, liczne naturalne piękno i zjawiska czekają na odkrycie. Na jednym z naszych najprostszych wycieczki, zapraszamy do spędzenia tygodni na statek przelotową
  Chorwacja ma piękne wybrzeże z tysiącami wysp, raf i zatok . Liczne romantyczne ruiny , urocze wzgórza, liczne naturalne piękno i zjawiska czekają na odkrycie. Na jednym z naszych najprostszych wycieczki , zapraszamy do spędzenia tygodni na statek przelotową między lądem a wyspami . Dobra kuchnia ,otwarci załoga i kompetentny przewodnicy są na was . Odwiedzimy dwa parki narodowe i wyspy środkowej Dalmacji , od Trogiru. Najważniejsze w tym UNESCO starego Trogiru , Primošten , Šibenik ze słynną katedrą, Zadar , Park Narodowy Krka - wodospady i Wyspy Kornati . Na romantyczną jachtu motorowego , nasz pływający zakwaterowanie, odkryjemy urok Adriatyku na swój sposób wyjątkowy.
   
   
   
  Zakwaterowanie :
   
  Statek Comfort Kapetan JURE (wszystkie kabiny z prysznicem / WC )
   
   
   
  Kapetan Jure jest88 stóp / 27 metrów długości i 23 stóp / 7 metrów szerokości drewniany przestronny i komfortowy jacht motorowy , który został zbudowany w 2000 roku. 11 z 15 kabin są na pokładzie. 10 z nich wyposażone są w dwa łóżka ułożone obok siebie , a jedna kabina jest w łóżka piętrowe. Pozostałe 4 kabiny są pod pokładem , i wyposażone są w podwójne łóżko ( 4,6 ft / 140 cm szerokości) i iluminator . Kapitan Anton i jego ekipa tworzą doświadczony zespół , który wie jak rozpieszczać swoich gości pysznymi specjałami . Domki mają proste , ale funkcjonalne wyposażenie i wyposażone są w dwa łóżka i szafa lub półka małej otwartej . Jest wystarczająco dużo miejsca do spania i przechowywania torbę na morze lub torbę podróżną .
   
   
   
  Kucharz na statku jestczłonkiem załogi i przygotowuje śniadanie i dwa ciepłe posiłkidziennie. Pełne wyżywienie rozpoczyna się od kolacji w dniu przyjazdu , a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.
   
   
   
  Zwiedzanie z przewodnikiem :
   
  Trasa będzie generalnie prowadzone w języku niemieckim. Jeden z przewodników tłumaczy w języku angielskim dla uczestników spoza niemieckojęzycznych.
   
   
   
  osiągnięcia :
   
  8 -dniowy wyjazd na jacht motorowy z załogą
  7 noclegów w podwójnej kabinie pod pokładem z prysznicem / WC
  7 x śniadanie i obiad, 6 x obiad na pokładzie
  Pościel i ręczniki
  Wycieczki rowerowe , jak opisane w trasie
  Codzienna Mapy pojedynczych wycieczek rowerowych
  Opłaty za wejście do parków narodowych ( grupa odwiedza tylko )
  Anglojęzyczny przewodnik
  1 dzień ( sobota) Trogir - Rogoznica
   
  Indywidualny przyjazd albo samochodem do Trogiru lub samolotem do Splitu . Po zameldowaniu się na jacht motorowy między 2 a 14:30 w Trogir nasz pierwszy rejs rozpoczyna się godzina piętnasta prowadzącej nas do Rogoźnicy - wieś ​​na małej wyspie , która jest połączona z lądem groblą . Tu również spędzić naszą pierwszą noc .
   
   
   
  2 dzień ( niedziela) Rogoznica - Primošten - Šibenik - Skradin (ok. 13 mi./20 km rowerem )
   
   
   
  Rano cykl z Rogoźnicy do Primosten . Stamtądłódź zabierze nas do miasta Šibenik do miejsca , gdzie rzeka Krka wpada do Morza Adriatyckiego . Po wizycie w słynnej katedry i piękne stare miasto wyruszyliśmy ponownie. Na rejs mijamy dolny bieg rzeki Krka po zakrętu rzeki , aż dotrzemy Skradin . W porcie w miejscowości spędzamy noc .
   
   
   
  3. dzień (Mo ), Park Narodowy Krka - Šibenik - Vodice (ok. 8 mi./15 km rowerem )
   
  Wspaniały port Skradin jest dziś punktem wyjścia dla naszej wycieczki łodzią i na piechotę do najsłynniejszej części Parku Narodowego Krka z jego unikalnych wodospadami . Wczesnym popołudniem nasza łódź zabiera nas do miejsca lądowania , niedaleko Sibenika . Stąd jedziemy do Vodice,znane i tętniącego życiem kurortu na kontynencie Dalmacji.
   
   
   
  4 dzień ( wtorek) Vodice - Wyspa Murter - Natura Park Telašćica (ok. 27 km/16 mi na rowerze. )
   
  Rano cykl od Vodice do Wyspa Murter , która jest połączona z lądem mostem windy w Tisno. Mijamy most i rowerem wzdłuż wody przodu , przechodząc przez dwóch bardzo starych nadmorskich wiosek , aż do małego miejsca do lądowania , z któregostatek zabierze nas w rejs przez Parku Narodowego Kornati , archipelag w krystalicznie czystej wodzie , który jest znany swojej bogatej sfery aequatic . Nasz cel jestNatura Park Telascica . Wieczoremspacer przez park prowadzi nas wzdłuż wspaniałe klify Wyspy . Słynny Silver Lake - znane filmy Winnetou - również znajduje się w parku przyrody . Nocleg na wyspie Dugi Otok .
   
   
   
   
   
  5 dzień ( środa) Wyspa Dugi Otok - Zadar (ok. 19 - . 40 km / 30 - 65 km na rowerze )
   
  Dzisiejsza wycieczka rowerowa prowadzi nas wzdłuż praktycznie drogi z ruchu i panoramiczny . Jedziemy na całej wyspie. Podczas jazdy jesteśmy traktowani na niezliczonych niezapomniane widoki wysp na błękitne morze . Spotykamy nasz statek na lunch. Następniestatek zabiera nas do Zadar, które przez wieki byłopolityczne, kulturalne i duchowe centrum Dalmacji . Nasz przewodnik zabierze nas na rozległej spacer po pasach tętniącego życiem centrum starego . 3000 lat historii odcisnęły swoje piętno na charakterze tego miasta i jest wiele rzeczy do podziwiania : potężne mury obronne z ich bastionów ,loggia , ale takżewcześnie romańska bazylika św Donata .
   
   
   
  6 dzień ( czwartek) Islands Pasman i Ugljan - Wyspa Zlarin (ok. 21 mi/35 km rowerem )
   
  Podczas śniadaniałódź przecina na wyspie Ugljan w kanale Zadar. Dzisiaj mamy dużo czasu na zwiedzanie obu wysp Ugljan i Pašman rowerem . Ostatnio zostały one połączone mostem . Jedziemy wzdłuż wschodniego wybrzeża , zawsze z pięknym widokiem na kontynencie i na ocean . W późniejszym czasie nasze rejsy statkiem na rafy wyspy Zlarin .
   
   
   
  7 dzień ( piątek ) Wyspa Solta (ok. 9 lub 25 mi./15 lub 40 km rowerem )
   
  Rano nasz jacht motorowy zabiera nas na wyspę Solta . Olive i drzewa figowe i pola uprawne otaczają ulice. Korzenny zapach lawendy i rozmarynu pójdą z nami w całej podróży po cichej wyspie , aż docieramy do Grohote wsi . W ciągu połowy dnia nasz ostatni rejs zabiera nas z powrotem do Trogiru . Tutaj mamy wystarczająco dużo czasu , aby odwiedzić światowego dziedzictwa kulturowego starówkę . Po kolacji jest czas, aby pożegnać się załogi i info .
   
   
   
  8 dzień ( sobota) Trogir ( zakończenia podróży)
   
  Po opuszczeniu statku śniadania do 9 rano i indywidualnych podróży do domu lub dłuższy pobyt w Chorwacji.
   
   
   
  zmiany:
  Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian w planie podróży , w zależności od wiatru i warunków pogodowych i wymogów organizacyjnych .
   
  Wymagania ( poziom 1 - 2 ) :
   
  Trasy rowerowe wymagają podstawowy poziom sprawności fizycznej , które nie powinno być nabyte przez kolarstwa sporadyczny lub codziennie. Trasy mogą osiągnąć wysokość 328 stóp / 100 m - 985 ft. / 300 metrów . Codzienne trasy, z 9 na 30 km. ( 15-50 km ) , obejmuje pagórkowaty teren i może być zakończona bez ograniczeń czasowych . Będziesz także natknąć się na podjazdach , a strome , gdzie pieszy rower jest oczywiście dopuszczalne. Drogi są ​​w większości asfaltem i jest mały ruch poza okresów wakacyjnych . Możesz zdecydować, na co dzień dla siebie , czy chcesz cyklu indywidualnie , używając załączonej mapy , lub dołączyć do jednej z przewodnikami ( lub uczestników indywidualnych ) . Kask jest obowiązkowe stosowanie na wszystkich wycieczek rowerowych. Jesteś zachęcać przynieść własne ( dobrze zamontowane) kask. Wynajem kaski są dostępne w ograniczonych ilościach ( rezerwacja wymagane) .
   
   
   
  Dzieci przynoszą :
   
  Wierzymy, że tylko dzieci w dobrej kondycji fizycznej i wieku minimum 10 i poprzednie doświadczenia wycieczki rowerowej są w stanie opanować rower wycieczki na własne siły . Dla dzieci o wzroście minimum 1,20 m ( 4 stopy) specjalne dzieci rowery są oferowane . Dzieci , które nie ukończyły 16 lat mają obowiązek noszenia kasku prawem chorwackim
   
   
   
  Kolejne dodatkowe osiągnięcia :
   
  ½podwójne kabiny można zamówić
  Dopłata za kabinę na pokładzie : 70 euro / osobę na łodzi komfortu Kapetan Jure ( na życzenie)
  Dopłata za kabinę na pokładzie : 70 euro / osobę na łodzi Romantica premium i San Snova ( na życzenie)
  Dopłata dla jednej kabiny pod pokładem : 300 euro (na życzenie , za rezerwacja )
  Dopłata dla jednej kabinie na pokładzie : 400 euro (na życzenie , za rezerwacja )
  Wypożyczalnia rowerów : 21 -speed hybrydowy rower z Ortlieb sakwy : 70 euro lub rower elektryczny ( Flyer ) z 8 - piasty biegów przesuwanie i Ortlieb sakwa : 140 euro ( ograniczony, na życzenie)
  Ubezpieczenie od kradzieży i zniszczenia w 21 -biegową rower hybrydowy : 10 euro / tydzień lub na e- rowerze : 20 euro / tydzień ( nie ubezpieczone : celowego uszkodzenia)
  Bezpieczne miejsce parkingowe : 40 euro (na życzenie , płatne na miejscu )
  Dodatkowa noc ( B & B ), w pobliżu Trogiru : można zamówić na życzenie
   
   
  Nie wliczone w cenę wycieczki :
   
  Podróż do Trogir
  Transfer z lotniska Taxi Split - statek w Trogir ( w jedną stronę ok. 20 euro . )
  Woda ryczałt i podatku turystycznego i lokalne opłaty : 40 euro / osoba dorosła i 20 euro dla dzieci do 16 roku życia ( należy zwrócić się do kapitana )
  Napoje na pokładzie (arkusz tally)
  Wpisowe do atrakcji ( indywidualne wizyty )
  Międzynarodowa bankowe opłaty: 2% całkowitej ilości ( płatność kartą kredytową )
  Porady dla załogi i przewodników wycieczek
   
   
  Obniżki cen :
   
  Możesz zarezerwować kabinę dla trzech osób , a otrzymasz 50 % zniżki cen dla trzeciej osoby ( niezależnie od wieku ) . Te domki są wyposażone w podwójne łóżko oraz pojedyncze łóżko piętrowe powyżej . Jeślikabina znajduje się na pokładzie, nie pobieramy powyższą opłatę pokładu dla trzeciej osoby . Nie jest to możliwe na Kapetan Jure , który tylko ma podwójne kabiny .
  Dzieci do 16 roku życia zainteresowanie własnym kabina otrzymują 25 % zniżki na ceny wycieczki Podstawa (nie łączyć z 50 % zniżką.
  W połączeniu z inną wycieczkę Islandhopping otrzymasz na drugi wyjazdrabatu od 50 euro za osobę .
  1
  Ludzie
  Najlepsza oferta
  1190.00 €
   
  Łóżko: 1     Dodatkowe łóżka: 0
  Liczba pokoi: 0     Łazienka: 1
   
  Łóżko: 1     Dodatkowe łóżka: 1
  Liczba pokoi: 1     Łazienka: 0
  2
  Ludzie
  Najlepsza oferta
  1090.00 €
   
  Łóżko: 1     Dodatkowe łóżka: 1
  Liczba pokoi: 1     Łazienka: 0