" Wakacje w prywatnych apartamentach w Zadar, Chorwacja, jest to wszystko, co chcesz "
 •   Dom  
 •   Forum  
 •   Przewodnik  
 •   Transfer  
 •   kontakt  
 • » Całodzienna wycieczka
  » Sprzęt
  » ubezpieczenie
  » profesjonalna pomoc
  » sprzęt bezpieczeństwa
  » zwiedzanie z przewodnikiem
  Kanoe safari na Zrmanja w parku przyrody Velebit jest jednym z najbardziej atrakcyjnych wycieczek na chorwacki rzek. Kajaki zjazdowego przez wąwóz, wprowadzanie dopływ kanion - Krupa, Krupa i wodospady, jest niezapomnianym przeżyciem.

  Zrmanja i Krupa należą do grupy w Europie najpiękniejszych rzek: doskonale jasne wody, wspaniały kanion, magiczne wodospady. Są one proste i bezpieczne dla początkujących kajakarzy, ale naturalne środowisko sprawia, że bardzo ekscytujące. Będziesz zobaczyć wiele gatunków ryb i ptaków i odkrywania typowo krasowe zjawiska - trawertynowe. Nasza podróż rozpoczyna się w Kasztelu Žegarski, godzinę jazdy od Zadaru. Szybko nauczysz się wiosła do kajaka w otwartym powoli wkracza do kanionu. Otwórz kajaki są przeznaczone dla dwóch osób, bardzo stabilne i łatwe w zarządzaniu. Nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenia, i podróż może zaangażować dzieci wraz z rodzicami. Spodnie lub kostium kąpielowy oraz sandały lub trampki koszulki są potrzebne na rzece. Będzie dostać kamizelkę na basen i kort do padla, ale podejmują krem z filtrem przeciwsłonecznym i ręcznikiem - wola zmoknąć. Przynieść kanapkę – w przypadku, gdy masz głodny i nie alchoholic napój, choć źródła wody rzeki i doskonałej jakości. Krupa i Zrmanja można używać różnych rodzajów łodzi dla większego komfortu i bezpieczeństwa. Jakości rafting wycieczki latem nie jest możliwe z powodu niskiego poziomu, ponieważ łodzi zniszczone trawertynowe.

  W miesiącach letnich Zrmanja używać kajaki dla dwóch osób. Każdy kajak posiada wodoodporny worek (na suche ubrania, jedzenie, kamery, itp.), są również pływanie, kamizelki i hełmy, które są obowiązkowym elementem wyposażenia. Podczas poziomu wód (wiosna) używamy łodzi na rafting (8-10 osób) w zależności od warunków pogodowych dajemy akcesoriów na chłodniejsze dni (neopren garnitury).

  Kanoe safari Zrmanj

  Przynieść solidne buty, tenisówki lub podobne buty sportowe, T-shirt, strój kąpielowy, ochrony przeciwsłonecznej, kanapkę lub suchy prowiant i orzeźwiającego drinka. Opcjonalnie - kapelusz, aparat fotograficzny, ręcznik

  Cena za osobę wynosi 300 kuna, a dla dzieci do 12 lat 200 kuna. Cena obejmuje: - obiad w przyrodzie (grill, sałatka, napój) - bilety do parku przyrody Velebit (40kn) - przewodnik grupy (sternik) - wszystkie urządzenia niezbędne do tego typu podróży - ubezpieczenie wypadkowe

  Harmonogram

  Start (sos, instrukcji, wejście na pokład i początek żeglarstwa Zrmanja) są w Kastel Žegarski 10:30. Podróż do ujścia Krupa i wysoki poziom hałasu (10 - metrowy wodospad) trwa godzinę i pół i wodospad jest pominięte z 5 - minut spacerem. Całą podróż trwa cztery godziny, z których jedną godzinę przeznacza się na okolicznościowe wakacje i basen. Wioślarstwo nie jest trudne i niebezpieczne, woda jest jasne i orzeźwiającego latem; przygody idealny dla początkujących.

   

  1
  Ludzie
  Najlepsza oferta
  40.00 €